Karmy dla kotków – kupować suchą czy mokrą?

18 września 2018 Off By Przemek Kowalski

Karmy Brit – profilaktyka przez odżywianie
Firma Brit sprzedaje karmę doskonałej klasy oraz w umiarkowanych cenach dla psów, kota i gryzoni. Marka obecna jest powszechna w ponad pięćdziesięciu krajach globu i dodatkowo jest szczególnie doceniana przez właścicieli zwierząt.
Dobre żywienie kotów
Oczywiste, że nieodpowiednia dieta wiedzie do kłopotów ze zdrowiem, oraz nawet do powstania uciążliwych chorób. Karmy Brit są wyprodukowane według niepowtarzalnej receptury. Zawierają tylko najdoskonalszej jakości, naturalne, dobrze wyselekcjonowane składniki: mięso i ryby, owoce, warzywa, a także składniki funkcjonalne, wywierające potrzebny wpływ na organizmy psów. W składzie karmy Brit niesłychanie często zlokalizujemy łososia, jaki pozytywnie oddziałuje na skórę i sierść a zapobiega chorobom systemu krążenia. W charakterze stosownego odżywienia mięśni a utrzymania świetnej kondycji karmy Brit mają odżywcze mięsiwo, nader często jagnięcinę. Dla zapobiegania stanom zapalnym, usprawnienia przemiany materii dodatkowo naprawy wątroby receptura karm Brit zawiera ostropest plamisty. Ażeby wesprzeć wytrzymałość organizmu w karmach tych stosuje się witaminę C, probiotyki plus inulinę. Nie dodaje się do karmy żadnych elementów niekorzystnych dla stworzeń, zmienianych genetycznie. Nie stosuje się także soi.
Odmienne potrzeby ma mały pupil, odmienne duży, pierwiastki pożądane w chowaniu szczeniąt nie sprawdzą się u dojrzałych psów. Karma Brit jest dobrana do wieku i także wielkości stworzenia.
https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-kotow-c-26.html sklep zoologiczny najlepsze kocie karmy
Ogromnie ważny jest i wybór odmiany żywności, ażeby odpowiadała specjalnym potrzebom naszego pupila. Karma mokra ma wyraźny zapach tudzież smak, zawiera sporo wody. Jest rekomendowana dla piesków z otyłością, ponieważ jest mniej tłusta niż sucha karma. Sucha karma Brit jest bardziej skuteczna. Jest twarda, co ułatwia czworonogowi czyścić zęby dodatkowo usuwać osad nazębny. Można oferować oba modele karm, na przemian.
Karma Brit zaspokaja rozmaite potrzeby psów
Partia Brit Care to karmy hipoalergiczne, wykluczające nietolerancję pokarmową i alergię. Są to wówczas karmy delikatne, należycie zbilansowane, podnoszą kondycję plus odporność psiaków.
W serii karm Brit Care odnajdziemy karmy dla szczeniąt, czworonogów dużych i także starszych, z nadwrażliwością, otyłością, po zabiegu sterylizacji bądź kastracji, odmian dużych, średnich i także małych, dla czworonogów nader aktywnych fizycznie, sucha oraz mokra.
Seria Brit Premium to zatem karmy lekkie, posiadające w składzie 45% mięsa, w alternatywie dla szczeniąt, psiaków dojrzałych i także starszych.
Karmy Brit z kolekcji Carnilove to pokarm suchy, mający aż 70% mięsiwa naturalnego pochodzenia. Jest dostępna w odsłonie dla piesków dorosłych i także szczeniąt.
Karmy Brit to pokarm znakomitej klasy, stworzony po to, żeby jak najlepiej troszczyć się o zdrowie stworzeń, powstrzymywać wystąpieniu problemów zdrowotnych. Należy wyłącznie przystosować karmę dobraną do wieku ulubieńca, stopnia aktywności plus stopnia fizycznego. Komunikatywne i wyraźne instrukcje zamieszczone na opakowaniach upraszczają dobór. Karma Brit to fantastyczne podejście dla właścicieli zwierząt, dbających o ich formę tudzież zdrowie.