Karmy dla pieska jaką warto nabyć – spróbuj

19 września 2018 Off By Przemek Kowalski

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla piesków. Razem z żądaniami kupujących w ich propozycji można odszukać karmy dla dojrzałych psów, zaś też i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi to szczególnie istotne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt i czworonogów dorosłych znacząco się różni. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie mikroskładniki odżywcze zapewnia? W tymże tekście postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i także pokazać propozycję marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree opracowała dwa typy karm: karmy suche i karmy mokre. Jeśli chodzi o owe kluczowe w kolekcji marki odnajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian psów oraz 3 gatunki karm poświęcone dla czworonogów ras małych wielkich plus średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha karma Pedigree została stworzona przez szereg kompetentnych ekspertów z wiedzą o tym, by zagwarantować szczeniętom najwłaściwszy rozwój. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięsiwo z kurczaka i także ryż, które są imponujące dla drobnych żołądków młodych czworonogów. Ponadto karmy Pedigree junior wzbogacona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest przydatna szczeniętom w czasie olbrzymiego wzrostu. Obok atutów odżywczych warto również wspomnieć o atutach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Obejmuje zboża, ogromną porcję mięcha (26%), oleje i także tłuszcze i substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
najwyższej jakości psie karmy sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej firma proponuje również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również karma Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada pachnące mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która umożliwia trawienie elementów odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temuż żywność jest nie jeno dobra, lecz także wartościowa i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki winne za twarde i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), pogłębiające odporność (witamina E oraz minerały) oraz pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu dobrych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Dodając propozycja marki Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest całkiem duża, umiemy w niej odnaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Ponadto są to karmy zrealizowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal modyfikuje swoje produkty bazując na doświadczeniu swoim oraz doradców z jakimi współpracuje. Dzięki temuż są to zatem karmy idealnie przystosowane do potrzeb znacznie rozwijających się szczeniąt również ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.